Африка зацікавлена у тому, щоб розмістити на своїй території виробництва української зброї - Кулеба

Африка хоче не лише купувати українську зброю, а й зацікавлена у тому, щоб розмістити на своїй території виробництва української зброї. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час Форуму оборонних індустрій, повідомляє РБК-Україна.

Кулеба наголосив, що до початку повномасштабного вторгнення РФ Африка була одним із найбільших ринків збуту української військової продукції. Сьогодні Африка чекає повернення української зброї на ринок.

"В одній африканській країні, спілкуючись із лідером цієї країни, він так довірливо подивився мені в очі і каже: "Вам стільки зброї вже надіслали, вам стільки точно не потрібно. Можливо, трохи поділіться з нами?". Тобто, там інше сприйняття наших потреб", - сказав міністр.

За словами глави МЗС, в Африці також з'явилася друга зацікавленість - це розміщення виробництва української зброї й амуніції на території Африки.

"Це новий тренд", - заявив Кулеба, додавши, що попит на продаж і виробництво зброї, виробленої в Україні, буде дуже високим.

Як повідомлялося,  на форумі були присутні виробники танків, артилерії, дронів, боєприпасів, розробники інноваційного програмного забезпечення та власники унікальних складних технологій з держав-партнерів.

Крім того, долучилися українські державні та приватні підприємства оборонно-промислового комплексу.

Під час форуму президент України Володимир Зеленський оголосив про створення альянсу оборонних індустрій та спецфонду в оборонній сфері. Його наповнять грошима з російських активів та дивідендами від державних оборонних активів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті