Аеророзвідка батальйону "Дике поле" показала, як корегує артилерію в районі Червонопопівки на Луганщині

Спецпідрозділ аеророзвідки батальйону "Дике поле" продемонстрував, як корегує артилерію в районі села Червонопопівка Сватівського району Луганської області. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "DeepState" 24 травня.

"Спецпідрозділ аеророзвідки "Дикі бджоли" батальйону "Дике поле" 1 ОБрСпП корегує артилерію 25 бригади в районі Червонопопівки", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, що демонструє, як розвідка Криворізької тероборони показала, як змусила окупанта покинути окоп, кинувши зброю.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті