Аеророзвідка батальйону "Дике поле" показала, як корегує артилерію в районі Червонопопівки на Луганщині

Спецпідрозділ аеророзвідки батальйону "Дике поле" продемонстрував, як корегує артилерію в районі села Червонопопівка Сватівського району Луганської області. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "DeepState" 24 травня.

"Спецпідрозділ аеророзвідки "Дикі бджоли" батальйону "Дике поле" 1 ОБрСпП корегує артилерію 25 бригади в районі Червонопопівки", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, що демонструє, як розвідка Криворізької тероборони показала, як змусила окупанта покинути окоп, кинувши зброю.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті