Адвокатку Монтян судитимуть за публічне підтримання країни-агресора

Одіозна адвокатка Тетяна Монтян предстане перед українським судом за систематичну підтримку дій російських окупантів. Про це йдеться у заяві Офісу Генерального прокурора України.

"Розслідуванням встановлено, що обвинувачена з березня 2022 року на пропагандистських каналах систематично публічно висловлюється щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. Ідеологічно обґрунтовуючи існування самопроголошених республік, вона виправдовує військову агресію Російської Федерації. Публічно закликає до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу України, зміни меж території та державного кордону України", - розповіли у Генпрокуратурі.

Ім'я пособниці російської окупації не називається, проте зі світлини, якою Офіс Генерального прокурора проілюстрував свій допис зрозуміло, що йдеться саме про Тетяну Монтян.  

Як повідомлялося раніше, скандальна адвокатка Монтян отримала підозру за виправдовування російської збройної агресії

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті