Рашисти вкрили Берислав на Херсонщині масованим вогнем: двоє загиблих, троє поранених

Російська армія масованим вогнем вкрила Берислав Херсонської області, двоє людей загинуло 25 січня. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у своєму Телеграм-каналі.

"Посеред дня росіяни цілеспрямована атакували місце масового скупчення людей, – сказано в повідомленні. – Ворожі снаряди влучили в місцевий продуктовий магазин, в якому були люди".

Підкреслюється, що через російський обстріл загинули двоє людей. Троє місцевих жителів отримали поранення різного ступеня тяжкості, їх госпіталізували до медзакладу, де лікарі надають їм необхідну допомогу.

Раніше повідомлялось, що рашисти за добу 20 січня обстріляли Херсонщину 36 разів, є поранені.

Статті

Донецьк
29.01.2023
19:32

За минулий рік вода у крані була 2 рази: 3 березня та 31 грудня. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Може, поселимо вже Пушиліна в квартиру без тепла і води, га? Там, дивись, і робота зрушить з місця, а якщо ні — тоді настав час зрушуватися самому Пушиліну".
Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Всі статті