75 річний львів'янин подарував місту 14-метрову ялинку, чим допоміг зекономити в бюджеті 100 тис гривень

Йосип Панас, 75 річний львів'янин, подарував місту 14-метрову ялинку, яку встановили в центрі Львова, на площі перед Оперним театром 1 грудня. Про це повідомили ЗМІ.

"14-метрову ялинку подарував місту меценат з Білогорщі. Жодних бюджетних коштів на неї не витратили", - пише видання "Твоє місто".

Як зазначив заступник директора ЛКП "Зелений Львів" Андрій Шульський, послуги крану та тягача підприємці надали безкоштовно.

За словами Шульського, придбання та встановлення різдвяної ялинки могли обійтися Львову у 100 тисяч гривень, відтак місту вдалося зекономити ці кошти. Для прикрашання використають минулорічні іграшки, освітлення та протитанковий їжак - замість зірки на верхівці дерева.

Як уточнює ТСН, цю ялинку Йосип Панас посадив понад 20 років тому у своєму подвір'ї і цьогоріч вирішив з дружиною подарувати її місту, бо дерево уже затьмарювало будинок і надто розкачувалося від вітру.  

Раніше з посиланням на Віталія Кличка повідомлялось, що головну ялинку країни встановлять на Софійській площі, ярмарків та розваг не передбачено.

Раніше також повідомлялось, що прифронтовий Краматорськ цього року буде без новорічної ялинки: вона може стати мішенню для росіян.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті