32 особи постраждали у Запоріжжі: госпіталізовано 27, з них 3 дітей – ДСНС

Наразі внаслідок влучення ворожої ракети між двома дев'ятиповерхівками у Запоріжжі постраждали 32 особи: госпіталізовано 27, з них 3 дітей. 5 людям надано допомогу на місці. Про це у Телеграм повідомляє прес-центр ДСНС 22 березня. 

"Одна особа загинула. Силами підрозділів ДСНС вдалося врятувати 6 громадян і 1 пса. Наразі тривають аварійно-рятувальні роботи. Координацію сил і засобів здійснює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з Головою Запорізької ОВА. На місці події від ДСНС працює 66 рятувальників та 14 одиниць техніки", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, рашисти вдарили багатоповерхівкою в Запоріжжі з "Торнадо-С". 

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті