13-річна українка Софія Самолюк відмовилась від участі у пісенному конкурсі Sanremo Junior 2023 в Італії через участь у ньому росіян

Українка Софія Самолюк, якій 13 років, відмовилась від участі у пісенному конкурсі Sanremo Junior 2023, який проходить в Італії, через участь у ньому росіян 4 травня. Про це повідомляє Телеграм-канал "Укрінформ. Новини України".

"Я не співатиму на одній сцені з російськими терористами, які вбивають українських дітей. – сказала зі сцени Софія Самолюк. – Сподіваюсь, наступного року на цій сцені країни-терористки не буде. Будь ласка, підтримуйте Україну".

В повідомленні уточнюється, що про участь росіян організатори оголосили за кілька годин до самого конкурсу 3 травня.

Раніше повідомлялось, що федерація дзюдо України бойкотуватиме чемпіонат світу через участь в ньому росіян.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті