13-річна спортсменка з Донеччини стала чемпіонкою України з важкої атлетики

Чемпіонкою України з важкої атлетики у ваговій категорії до 49 кілограмів стала спортсменка з Донеччини 13-рінча Злата Міхович. Про це повідомляє Суспільне 2 листопада.

"Це велика перемога для мене. Я їздила на область, там теж я вигравала. Україна в мене друга, але перший раз я перемогла – посіла перше місце по Україні. Представляти Україну – це дуже для мене важливо, тому що це мій дім. Мене вітали всі мої рідні, вся моя сім’я, вітали мої подруги. Я не очікувала, що я стану чемпіонкою", - новодить ЗМІ слова переможиці.

Також тренер чемпіонки Ігор Обухов розповів ЗМІ, що на змаганнях дівчина підняла вагу 48 кілограмів в ривку і 62 – у поштовху. За його словами, нині Злата готується до Кубку України.

Як повідомлялось раніше, скелелази Луганщини на чемпіонаті України здобули дві медалі.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті