Воскресенье, 16 декабря 2018, 05:301544931030 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Открытое письмо по транспортной проблеме мэру С.Кравченко направила общественная организация «Луганцы». Данное письмо общественная организация «Луганцы» распространила среди СМИ.

«Шановний пан голова, Громадське обєднання “Луганці” дуже довгий час вивчало транспортну проблему в місті Луганськ. Саме ми в минулому році, після мого відрядження у Черкаси ,запропонували відродити міський автобусний парк та купити автобуси в лізінг у корпорації” Богдан”. (Серпнєвий випуск “Вечерній город”).
Ми дуже вдячні що міськвиконком нас почув.Але зараз складається небезпечна ситуація у пасажирських перевезеннях в місті Луганськ. Ми неодноразово вимагали повернути вартість проїзду до 1.75гривні тому що маємо економічно обгрунтовану базу.Збирали підписи, оголошували голодовку, навіть ви отримували прокурорський протест.
Міська рада громаду Луганська не почула.
Тому ми вимагаємо:
1. До 1 вересня зробити вартість проїзду у міському приватному транспорті 1.75грн.
2. Студентам та учням призначити вартість проїзду 50% відсотків від базової.
3. Пенсіонерам та ветеранам гарантувати безкоштовний проїзд.
4. Вартість проїзду у комунальному транспорті не повинна перевищувати 1гривну , та збереження пільг для пенсіонерів ветеранів і студентів з учнями.
У разі не виконання наших вимог ми залишаєм за собою право на продовження голодування, та інші форми громадського протесту .
5 серпня 2011 року.
Голова Г.О.”Луганці” Коваленко С.П.»


 ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: