Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Брошюру «Справжній Ворошилов» презентовали сегодня в Луганске, передаёт корреспондент «ОстроВ».

Автор издания - член Луганского областного временного комитета ВО «Свобода», преподаватель Восточноукраинского национального университета им. Владимира Даля Ирина Магрицкая. 

Автор брошюры Ирина Магрицкая

Как призналась сама автор, брошюра "не претендует на звание научной работы", поэтому на обложке издания определён её жанр - публицистический очерк.

«Я написала цю книгу не як науковець, а як просвітянка, як громадянка. Чому я взялася за цю справу? Мене обурило, що півтора місяці тому міська влада ініціювала відзначення Дня народження Клима Ворошилова на обласному рівні. З обласного бюджету на це виділено чималі гроші. Тільки на реставрацію пам'ятника Ворошилову у Луганську передбачено 60 тис. грн. Хоча пам'ятник у чудовому стані, і реставрувати його немає потреби. Як на мене, в такі скрутні часи, як зараз, люди, що мають пієтет до подібних історичних постатей, мають за власний кошт встановлювати і реконструювати їх пам'ятники. Постать Ворошилова, безумовно, є історичною, але зі знаком мінус. Тому цією книгою я хотіла звернути увагу наших громадян, а особливо молоді, на те, яким насправді був Ворошилов, і, відповідно, які цінності нав'язують нам наші керманичі», - завила И. Магрицкая.
 

В рецензии к изданию отмечено, что автор „розвінчує радянський міф про цю людину, як про чесного комуніста, геніального полководця і першого червоного маршала з народу; показує, яким був справжній Ворошилов – малоосвіченою, заздрісною та нікчемною особою, організатором терорестичних акций у передреволюційному Луганську і політичних репресій серед донського козацтва та вищого складу Радянської армії, а також голодомору українських селян”. Подобные тезисы И. Магрицкая повторила и во время презентации своей работы, призвав при этом присутсвующих не быть безразличными к происходящему, поскольку люди, "которые пытаются возвысить подобную личность сами стремятся быть на неё похожими”. 
 


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: