Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Версия крушения украинского "Боинга" в Иране из-за обстрела его ракетой на сегодня не подтверждена, но имеет право на существование. С таким заявлением выступил президент Украины Владимир Зеленский, - сообщает официальный канал главы государства в "Телеграмм".

В этой связи В.Зеленский просит международных партнеров (прежде всего США, Канаду, в Великобританию) предоставить все данные, касающиеся данной катастрофы.

"Версія про влучання ракети в літак не виключається, але станом на сьогодні не є підтвердженою. Враховуючи останні заяви лідерів держав у ЗМІ, ми закликаємо всіх міжнародних партнерів – передусім уряди США, Канади та Великої Британії – надати дані та докази, які стосуються катастрофи, у розпорядження комісії з розслідування причин", - написал президент Украины. 

"Наша мета – встановити беззаперечну істину. Ми вважаємо це обов’язком всієї міжнародної спільноти перед сім’ями загиблих та пам’яттю жертв катастрофи. Цінність людського життя вища за будь-які політичні мотиви", - добавил он.

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: