Вверх

Задержан нацгвардеец Артем Рябчук, расстрелявший сослуживцев в Днепре. Об этом сообщает глава МВД Денис Монастырский в Facebook.

"По перше, приношу свої глибокі співчуття рідним та близьким загиблих від дій військовослужбовця НГУ Артема Рябчука.  На цей час загиблими є 5 осіб, в тому числі жінка та ще 5 осіб є пораненими. За їх життя борються лікарі. По друге, тільки що Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом", - отметил Монастрыский.

"За моїм наказом буде створена комісія по виченню обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег.  Також будуть вивчатися обставини проходження Артемом Рябчуком військово медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.  Після вивчення умов та обставин що призвели до трагедії будуть зроблені висновки. В тому числі кадрові.  Впевнений що нам треба провести ґрунтовний аналіз того, як в країні побудована строкова військова служба, які її переваги та недоліки і що потрібно кардинально змінювати", - добавил министр, опубликовав фото задержанного Рябчука.
Как сообщалось ранее, в Днепре на территории Южного машиностроительного завода "Южмаш" военнослужащий Национальной гвардии Украины  Рябчук Артемий Юрьевич 2001 г. р.,27 января расстрелял сослуживцев - пять человек погибли и пятеро ранены. 

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: