Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Бывший глава Государственной таможенной службы и экс-спикер Верховной Рады Игорь Калетник через суд вернул себе 14 га Бучанского леса. Об этом написал экс-глава Государственной экологической инспекции Егор Фирсов на своей странице в Facebook.

"Ігор Калєтнік завдяки суддівському рішенню повернув собі "Бучанське Межигір’я", 14 гектарів лісу знов огороджені 10-ти метровим парканом… Три місяці тому, за клопотанням матері Ігоря Калєтніка, остання судова інстанція повернула родині Калєтніків 14 гектарів Бучанського лісу", - сообщил он.

"Хто такий Ігор Калєтнік? Це комуніст, 8 років тому (аж не віриться), комуністична партія була представлена у Парламенті. Відверта проросійська колона була надійною опорою для коаліції Януковича. Сам Калєтнік був заступником голови парламенту, голосував за усі сумнозвісні закони Януковича, в тому числі, і за диктаторські закони 16 січня. Також, з 2010 по 2012 рік Калєтнік очолював митницю. Що собою являла митниця за часів Януковича - навіть не буду писати", - напомнил Егор Фирсов.

"Калєтнік вирішив тягнутись до свого шефа і будувати власне Межигір’я. Для цього він обрав місто Буча, що знаходиться у 20 кілометрах від Києва. Це місто ще називають місто-парк, бо там росте велика кількість дерев. І ось на цій унікальній території, за часів Януковича, у 2013 році, Калєтнік виділяє собі шматочок землі, ну як шматочок - 14 гектарів. І обносить його величезним десятиметровим парканом. Виглядає це сюрреалістично, таких парканів навіть на військових базах не роблять", - возмущается автор сообщения.


"Після Революції Гідності, частина парканів посіпак Януковича починає падати, але не цей. Справа йде в суди. Спочатку, в 2014 році, прокуратура звертається до першої інстанції. Потім 5 років глибокої судової тяганини і у 2019 році мати Калєтніка звертається до Ірпінського міського суду з клопотанням про нововиявлені обставини… Верховний Суд України 26 травня цього року виніс рішення, відповідно до якого земля повернулася до матері Калєтніка – Галини Калєтнік. Цинічність ситуації полягає в тому, що одразу ж після рішення суду Ігор Калєтнік переоформлює майно на себе. Тобто цей чолов’яга, як і у 2013 році, особливо не соромиться робити все, що хоче, і більше того – зухвало демонструє свої можливості", - пишет Е.Фирсов.

Он обратил внимание на то, что данное решение суда не публиковали и только благодаря его запросу информация о "Бучанском Межигорье" стала известна.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: