Четверг, 23 сентября 2021, 09:511632379898 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Архиепископ Донецкий и Мариупольський Православной церкви Украины Сергий (Горобцов) просит всех неравнодушных оказать посильную помощь приюту для одиноких пожилых людей и инвалидов при Донецкой епархии ПЦУ. Свое обращение архиепископ разместил на своей Фейсбук-странице.

"Дорогі брати і сестри. Вже 20 років наша Донецька єпархія ПЦУ має притулок, у якому мешкають самотні літні люди, інваліди та тяжкохворі, від яких відмовилися рідні. Будинок милосердя розташован у с. Греково-Олександрівка Тельманівського (Бойківського) району Донецької області. Мешканці і обслуговуючий персонал кожного дня чують вибухи, бо неподалік ідуть справжні бойові дії. Ми спостерігаємо, як піднялися ціни на овочі, молочні вироби та інш. Особливо виросла ціна на вугілля. Є велика небезпека залишитися на опалювальний сезон без тепла і їжи. Нажаль, за рахунок війни на сході України, ми зараз не маємо спонсорів і вже п`ять років звертаємося до віруючих добрих людей про допомогу. Завжди перед осінніми холодами нашому хоспісу присилали благодійну допомогу. І зараз ми дуже потребуємо підтримки від небайдужих українців. Всього раз на рік ми просимо допомогти мешканцям притулку", - пишет архиепископ.

Архиепископ уточняет, что приюту требуется: картопля-3 тн., цибуля - 500 кг, морква - 200 кг, буряк - 200 кг, олія - 50 кг, мівіна (без обмеження), консерви в металевих банках, миючи засоби для посуду, підлоги та санвузлів, памперси, а також ліки від високого тиску, проти простуди, знеболюючи.

Особо выделена просьба помочь с углем, которого нужно 20 тн.

"Кому краще пожертвувати копійчину, то надаємо картку «Приватбанк» на Горобцова Сергія Вя’чеславовича: 4149 6293 9479 4432. Продукти можна надіслати у Маріуполь на "Нову Пошту" 1 або 2 відділення; телефон отримувача 050-478-60-81 Горобцов С.В. Вірю, що у нас багато друзів. Разом допоможемо перезимувати в теплі і комфорті нашим стареньким християнам. Бо колись і ми будемо літніми людьми. І Господь нас не залише. Дякуємо за Ваше милосердя! З повагою архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій", - отмечается в сообщении.


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: