Пятница, 24 сентября 2021, 00:591632434390 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Активисты "КиевПрайда" пришли под Администрацию президента, чтобы призвать президента Украины Владимира Зеленского и мэра Киева Виталия Кличко отреагировать на нападения на участников Марша равенства и поддержать его своим участием. Об этом говорится в сообщении на странице "КиевПрайда" в "Фейсбуке".

"Нам дуже шкода, що ні пан президент Володимир Зеленський, ні пан мер Віталій Кличко не відреагували на напади, скоєні 19 червня на відвідувачів та відвідувачок Прайд Хаусу, де проходить культурно-просвітня програма "Прайд Тижню", - говорится в сообщении.

"Ми твердо переконані, що публічна нереакція на насилля, яке у нашому випадку є злочинами на ґрунті ненависті, є його легітимізацією. Що є неприйнятним у сучасній країні, яка декларує свої цінності як європейські", - заявляют активисты.

"Також нам дуже прикро, що пан президент досі жодним чином не відреагував на наше відео запрошення на "Марш Рівності", який відбудеться завтра, 23 червня, адже воно було щирим", - напомнили они о приглашении, адресованном главе украинского государства.

"Ми переконані, що абсолютна більшість суспільства засуджує насильство та вважає неприйнятним. Тому ми закликаємо вас завтра, 23 червня, долучитися до "Маршу Рівності" і підтримати ідею безпеки та рівних прав, гарантованих нам, громадянам України її конституцією. Борімося - поборемо, бо наша традиція - це свобода!", - резюмировали авторы обращения. 

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: