Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Министерство охраны здоровья в ответ на объявленную в НМУ имени Богомольца из-за увольнения ректора забастовку призывает студентов и трудовой коллектив не срывать учебный процесс. Об этом говорится в сообщении вуза на странице в "Фейсбуке". 

"ОЗ України закликає не допустити зриву навчального процесу в НМУ", - говорится в нем.

"До представників Міністерства охорони здоров’я України звертаються занепокоєні викладачі та студенти НМУ з повідомленнями, що керівництво університету примушує студентів та науково-педагогічних працівників розпочати завтра, 26 лютого, так званий "безстроковий всеуніверситетський страйк". Згідно з інформацією, усі навчальні корпуси завтра будуть зачинені, окрім фізико-хімічного корпусу, де буде розміщуватися так званий "страйккомітет", - сообщает Минздрав. 

В ведомстве опровергают информацию о якобы блокировании министерством выплат стипендий и зарплат в НМУ.

"Звертаємося до студентів та викладацького складу університету не піддаватися на провокації та маніпуляції керівництва НМУ та не зривати навчальний процес. Згідно з принципами та практикою університетської автономії, університет самостійно проводить відповідні виплати з казначейських рахунків. Процедуру переказу коштів здійснює бухгалтерія університету. Керівництво університету, в особі проректорів, має усі необхідні повноваження для проведення виплат", - говорится в сообщении.

Что касается отстранения от исполнения обязанностей ректора Екатерины Амосовой, то в МОЗ отмечают, что с уважением относятся к университетской автономии и объясняют, что она "відсторонена від виконання повноважень за посадою ректора НМУ на час здійснення перевірки фактів щодо непроведення ліцензійного інтегрованого іспиту "КРОК-1. Стоматологія" для студентів НМУ. 

Созданная комиссия сейчас проверяет все материалы, но Е.Амосова никак не способствует ее работе. "Відсторонена ректорка систематично не з’являється на засідання комісії, незважаючи на запрошення", - говорится в сообщении министерства.

ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: