Воскресенье, 20 января 2019, 23:541548021278 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Директор Института Нацпамяти Владимир Вятрович считает, что певцы Виктор Цой и Владимир Высоцкий и другие известные творческие личности, прославившиеся во времена СССР, являются "инструментами" Кремля" в формировании имперского культурного пространства.

"І знову про «геть від Москви!». Не всі щупальця «руского міра» такі огидні і очевидні як совок і московська церква. Деякі більш симпатичні, вишукані та респектабельні, але не менш небезпечні. «Іроніясудьби», «восьмоємарта», булгакови, пугачови, і навіть висоцькі і цої в руках Кремля - ефективні інструменти нагадування про єдиний культурний простір та інструменти його відтворення. А саме культура є фундаментом на якому кожен імперіалізм зводить храм своєї величі", - написал он на своей Фейсбук-странице.

При этом мнение пользователей в комментариях под его постом разделились. Некоторые поддерживают русофобскую позицию Вятровича: "Саме так. Он Інтер вже анонсує передачу про Висоцького. Просто так, чи що? На Інтері нічого просто так не показують, а всіма методами окучують вату", "Туга за Висоцьким - це капєц. звідки це береться у притомних людей??" Другие, негативно восприняли его оценку творчества перечисленных Вятровичем деятелей культуры: "Реально больной и ущербный человек", "Найбільше фальші, радянськості за духом, більшовизму і псевдопатріотизму таки у поглядах В'ятровича. Як не крути! Треба щось з цим робити, пане В'ятрович! Справжня Україна - це щось трішки інше, розумніше, толерантніше і достойніше! Не засмічуйте український простір - ви вже засмітили на роки вперед простір українсько-польський! Але вас вчасно зупинили! І це добре!". ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: