Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Жители подконтрольной Украине Авдеевке (Донецкая область) собрались на митинг, в ходе которого обвинили в обстрелах со стороны боевиков местную власть. Об этом написал в своем блоге военный журналист Андрей Цаплиенко.

"Вчора в Авдіївці стався мітинг, на якому Павлові Малихіну, голові місцевої ВЦА, певні люди закидали ніби те, що саме він несе відповідльність за перебитий газогін. До Захарченка і Путіна, чиї мінометники навмисно обстрілюють газогін, так звані активісти чогось не звертаються. Ну, то їхня справа. Бо Павло ж ближче. Під рукою…", - написал он.

Кроме того, участники митинга демонстративно заявили, что не желают общаться с представителем власти на государственном языке.

"Павло говорив з людьми українською. Державною. І тут з натовпу провокатори почали волати: "Не па-нима-ем! Га-ва-ри с нами по-русски!!!" Стало абсолютно зрозуміло, що справа не в газогоні. Невже я один відчуваю фантомний біль весни чотирнадцятого? Невже хтось забув, що за такими вигуками потім приходять російські танки", - возмутился журналист.

"Втім, Павло гідно відповів горланям: "Я розмовляю рідною, Богом дарованою мені мовою. Якщо хтось забув, нагадую. Авдіївка це Україна", - на оптимистической ноте завершил свой пост А.Цаплиенко.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: