Вверх

Участники акции под Верховной Радой говорят о разблокировании их лагеря силовиками. Об этом речь идет в заявлении движения "За визволення країни від зрадників і олігархів".

"Сьогодні чотирнадцятий день протестів під ВР України. Різко зменшилася кількість правоохоронців і спецпризначенців. Розблоковано рух до готелю "Київ" і до вулиці Шовковичної. За оперативними даними заходи, якi проводились з вербування тітушок для розгону ветеранів, провалилися. Ветерани війни за Незалежність змогли запобігти всім загрозам штурму табору і всiм провокаціям", - говорится в заявлении.


"Ветерани війни змогли забезпечити безпеку цивільних людей, якi протестують проти корупції і свавілля в країні. Продовжуючи забезпечувати безпеку і військовий порядок в наметовому містечку ми визначаємо наступній точкою докладання наших зусиль руйнування корупційних "сірих і чорних" схем бізнесмена Петра Порошенка по всій країні", - отмечается в нем.

Как сообщалось ранее, министр внутренних дел Украины Арсен Аваков заявил, что распорядился прекратить охранять акцию протеста под зданием Верховной Рады силами МВД. "Тратить государственные ресурсы и охранять дальше этот хлам под Радой - больше не намерены. Дал команду снять силы МВД с охраны периметра", - написал он в "Твиттере".


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: