Вверх

Спецтема: Внеочередные выборы в Верховную Раду
Член Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции Руслан Рябошапка сообщил, что подал заявление об отставке. Об этом он заявил на своей странице в Фейсбуке.

"Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства", - написал он.

По его словам, ситуация вокруг работы Национального агентства требует немедленного решения. 

"Ситуація довкола роботи Національного агентства вимагає негайного вирішення, адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції, але і посилює зневіру наших співвітчизників у можливість досягти відчутних результатів у подоланні корупції. НАЗК – потужний і потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні. Однак, цей інструмент не використовується за призначенням", - отметил он.

Рябошапка подчеркнул, что в течении года своей работы, пытался говорить публично о проблемах Агентства. 

"Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із “реанімації” НАЗК. Разом із Русланом Радецьким, ми пропонували власний план виведення Агентства із кризи, проте, він був відкинутий іншими колегами Я закликаю народних депутатів України якнайшвидше підтримати законопроект про “перезавантаження” НАЗК у першому читанні і в цілому, як закон", - написал он.

При этом несмотря на отставку, он отметил, что готов в дальнейшем помогать в возобновлении эффективной работы НАПК.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: