Вверх

Громадськість Тернопілля зібрала 80 тис. грн на спорудження пам’ятника Бандері в Тернополі, а мешканці Івано-Франківська пожертвували понад 155 тис. грн. на пам’ятник Бандері в столиці Прикарпаття – повідомляє кореспондент “Острова” в Івано-Франківську з посиланням на міські ради Тернополя та Івано-Франківська.

Спорудження пам’ятників Бандері присвячені до 100-літнього ювілею провідника Організації Українських Націоналістів, який припадає на 1 січня 2009 року.

В Тернополі на заводі "Оріон" вже завершено виготовлення глиняного макету, який передує остаточному оформленню пам’ятника в металі.

В Івано-Франківську повним ходом тривають масштабні будівельні роботи на Європейській площі, де крім пам’ятника Бандері постане ще й музей визвольних змагань. Кошторисна вартість меморіалу в Івано-Франківську становить 7 млн. грн.

Тим часом депутати Івано-Франківської обласної ради виділили 1 млн. гривень на впорядкування музейного комплексу Степана Бандери в с. Старому Угринові Калуського району, де він і народився. 900 тисяч із цих коштів буде спрямовано на ремонтно-відновлювальні роботи комплексу і 100 тисяч гривень — на закупівлю нових експонатів для музею. Це вже другий транш для музейного комплексу Бандери. Перший, становив також 1 млн. грн., за які виготовлено точну копію батьківської хати С. Бандери, впорядковано територію біля музею.ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: