Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Рабочая группа Евромайдана в Донецке заявляет о возможном штурме здания Донецкой облгосадминистрации провокаторами.

«Також є інформація про те, що сьогодні може бути розіграний сценарій «силового захоплення Донецької обласної державної адміністрації». До подібних дій, на нашу думку, можуть вдатися як невідомі нам люди з-поза меж Донецька, так і «місцеві провокатори», які переодягнуть традиційно привезених «тітушек» у нападників та захисників. Офіційно заявляємо, що Євромайдан у Донецьку не планує 26 січня захоплювати жодну установу чи адміністративну будівлю», - говорится в заявлении.

Рабочая группа отмечает, что ответственность за возможные последствия прогнозируемых событий лежит на представителях власти, а по совеместитеьству, на руководстве Партии регионов, которые не пытаются пресечь провокации даже порядком ниже.

« Голова Донецької обласної державної адміністрації та голова Донецької обласної організації Партії регіонів Андрій Володимирович Шишацький, Донецький міський голова та голова Донецької міської організації Партії регіонів Олександр Олексійович Лук’янченко, секретар Донецької міської ради та заступник голови Донецької міської організації Партії регіонів Сергій Валентинович Богачов у разі провокацій, на нашу думку, мають особисту відповідальність як чиновники за невиконання Конституційних прав на мирний протест частини донеччан, яка не підтримує курс діючої політичної партії, а також як політики за можливу «мовчазну згоду» щодо провокацій, які відбуваються на Євромайдані в Донецьку», - говорится в заявлении.

«Евромайдановцы» просят дончан быть внимательными и осторожными, не вестись на провокации, «не продавать свою совесть и не пачкать руки кровью за несколько сотен гривен».Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: