Воскресенье, 22 мая 2022, 11:221653207777 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

В воскресенье, 18 июня, в Феодосийский морской порт прибудут без оружия 35 американцев для того, чтобы обеспечить отправку груза, который находится на территории Украины. Об этом говорится в тексте, которым располагает "Обком".

Приводим текст полностью и без изменений:

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим інформує, що в неділю, 18 червня, о 15 годині до Криму прибудуть 35 громадян США в цивільному одязі, без зброї для технічного забезпечення відправки вантажу, який знаходиться на митній території України в Феодосійському морському торговельному порту до міста призначення за межі України.

Вантаж в період з 18 по 24 червня цього року буде вивезений на цивільному українському судні “Антон Колесніченко”, який зафрахтований для даної цілі, громадяни США покинуть територію України разом з вантажом.

Постійний Представник Президента України в АР Крим Геннадій Москаль просить всі політичні сили та партії утриматись від акцій протесту, оскільки відправка вантажу була одною з головних вимог протестуючих в м. Феодосія.

Представник Глави держави надіється на здоровий глузд та розуміння усіх щоб в найближчий час закінчити протистояння, яке до сьогодні є в м.Феодосія та зняти політичну напругу і спокійно розпочати курортний сезон.

е-а

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: