Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Заявления экс-нардепа от Партии регионов Елены Бондаренко о якобы военных преступлениях со стороны ВСУ требуют немедленной реакции СБУ. С таким заявлением выступил генерал-майор Сергей Кривонос на своей странице в "Фейсбуке".

Как сообщалось ранее, экс-депутат Партии Регионов Елена Бондаренко в эфире телеканала "Наш" заявила, что украинские военные – преступники, воюющие против собственного народа. 

"Щодо звинувачень військовослужбовців Збройних Сил України у злочинах від колишнього депутата ВРУ Бондаренко… У жодній країні світу будь-які висловлювання проти національної безпеки держави і, тим більше, обвинувачення Збройних сил країни, вважаються злочином. Коли ж це висловлювання, що відкрито лунають з вуст колишнього депутата у прямому ефірі одного з телеканалів - в такому разі має бути негайна реакція Служби безпеки України, правоохоронних органів та Нацради з питань телебачення та радіомовлення", - написал он.

"В країні, проти якої сьомий рік відбувається збройна агресія, в якій окуповано Крим та частину Донецької та Луганської областей, яка має тисячи загиблих і поранених та більше мільйона біженців, відкриті обвинувачення воїнів у "злочині" - це перейдені навіть не червоні лінії, а всі межі! Чи хтось має позицію іншу??? Іншу мають тільки ті хто проти нашої Украіни, вільної і незалежної. Іншу мають «московські воші і українські гниди» ... але ми знайдемо гас аби вивести цю гидоту", - резюмировал Кривонос.

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: