Понедельник, 30 ноября 2020, 07:001606712449 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Президент Украины Владимир Зеленский назвал действия Конституционного Суда заговором старых элит. Об этом он написал на своей официальной странице в социальной сети "Фейсбук".

"Давайте скажу кілька слів про наш Конституційний Суд, який на цьому тижні вирішив протиставити себе державі та суспільству. Відверто. Віч-на-віч. Як між своїми. Тому що це вже зовсім не про чесну політичну конкуренцію. І зовсім не про Конституцію, верховенство права, законність. І точно не про справедливе майбутнє. Швидше, це про традиційну нашу брудну політику, коли своїм усе, а суспільству – злидні. Це про змову старих еліт, які взагалі не хочуть нормальної держави тут", - заявил глава государства.

Президент напомнил, что антикоррупционный курс страны – это, то, за что "боролись на всех наших Майданах".

"Ми, суспільство, вже неодноразово казали – так, хочемо нових відносин. А от Конституційний Суд, судді якого були призначені старою системою та моїми попередниками, тими самими, які завжди "руку на серце" й сорочку готові рвати за країну, вважають інакше", - обвинил он в конституционном кризисе неназванных политиков старой власти. 

Владимир Зеленский заявил, что многие позитивные сдвиги в борьбе с коррупцией связаны с его приходом к власти. "НАБУ вже від нашої влади отримало право на повноцінну оперативно-розшукову роботу. Запрацював Вищий антикорупційний завдяки зміні влади у 2019-му", - напомнил он.

По словам президента, старые элиты испугались этих перемен. "І відразу захотілося вийти з усіх домовленостей про створення іншої, прозорої реальності. Формальні приводи знайдені. І раптом Суд у прискореному форматі починає розглядати та скасовувати фундаментальні закони. Всю антикорупцію", - непосредственно связывает глава государства решения КСУ со страхом старых элит потерять свои незаконные преференции.   

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: