Воскресенье, 13 июня 2021, 18:071623596832 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Вступительное слово кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского на стадионе "Олимпийский" 19.04. 2019 г. (Текст записан телеканалом 112.Украина).

"Всім привіт!

Отже, ми зібрали стадіон. Я відчуваю себе Вакарчуком трішечки. Дякую всім вам за оплески. Дякую вам за підтримку, Україно. Дуже дякую.

Ви знаєте, дуже цікава ситуація. Зараз гучно кричать люди. Я хочу сказати, що нас бачить весь світ, якщо можна – не кричіть, тому що ми – дуже модна, справедлива, чиста демократична Україна.

Ви знаєте, я стою зараз на цій сцені. Чи міг я колись уявити, що я, простий хлопець з Кривого Рогу, буду боротися за крісло президента України проти людини, яку ми впевнено і беззаперечно обрали президентом України в 2014 році. І, що найцікавіше, я сам був за пана Порошенка, це правда.

Але я помилився. Ми помилились. Скажу вам відверто: чи могли ми тоді уявити, що його "жити по-новому" стане нашим "виживати"? Чи могли ми з вами тоді уявити, що ваше "я закінчу війну за 2 тижні" стане нашим "Іловайськ" і "Дебальцево"? Чи могли ми тоді з вами уявити, що його "збагачення людей" стане збагачення лише його людей? Чи могли ми з вами тоді уявити, що революцією гідності скористаються негідники?

Я вам поясню, чому ми помилились. Велика помилка. Чому? Я вам скажу: ми з вами голосували за одного Порошенка, а обрали іншого. Це правда, бо існує два Порошенки. Перший – прекрасний оратор, спеціаліст, фінансист, економіст, на всьому знається, він зазвичай з’являється тоді, коли є камери. А потім, коли камери вимикаються, з’являється інший, такий собі Петро Другий.

Перший Петро Порошенко на Михайлівській площі кричить "Путін, я тобі покажу!". А другий тихенько паном Медведчуком передає "прівєтіки" в Москву. Перший каже, що в платіжках за комуналку буде мінус, а другий тихенько робить "Роттердам+". Перший каже "Я відкриваю школу", а другий постійно тихенько відкриває магазини "Рошен". Перший відкриває аж 12 км нової дороги, а другий закриває справу Насірова. Перший Петро Порошенко каже "Я бізнес передав в сліпий траст", а другий збільшує свої статки за рік в 82 рази.

Скажіть мені будь ласка, так може, давайте бюджет України передамо в сліпий траст? Може, воно нормально працює? Перший каже нам: "Долар буде по 10", а другий робить по 30. Тому, пане Порошенко, я тут. Тому я тут зі своєю командою.

Я не політик, зовсім не політик, я просто людина, проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я – результат, Петре Олексійовичу, я – результат ваших помилок і обіцянок. І це так і є, це правда, і ви це розумієте".


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: