Вверх

В Івано-Франківську відбулися збори ініціативної групи з питань підготовки та проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Криму. Збори пройшли за ініціативою ВО «Свобода» 24 вересня в великому залі Народного Дому «Просвіта», - повідомляє кореспондент “Острова”

“Закон «Про відновлення Кримської Автономної Радянської Соціалістичної Республіки» був прийнятий 12 лютого 1991 року, тобто до проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 р. Але по-суті, Кримської автономії ніколи не існувало, тому вона не могла бути відновленою. Автономний статус Криму також суперечить статті 2 Конституції України, згідно з якою Україна є «унітарною державою», - повідомив під час засідання голова обласної організації «Свобода» Олександр Сич.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» вимагає від президента України та Верховної Ради внести зміни до Конституції України, якими змінити статус Кримської автономії на обласний і скасувати спеціальний статус міста Севастополя. У разі відмови здійснити ці зміни, Всеукраїнське об’єднання «Свобода» має намір ініціювати збір підписів з вимогою проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни статусу Кримської автономії і міста Севастополя.


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: