Воскресенье, 11 апреля 2021, 13:331618137208 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
В "Правом секторе" заявили о том, что революция в Украине будет продолжаться. Об этом на своей странице в Фейсбуке написал один из лидеров Правого сектора Дмитрий Ярош.

"Ми схильні бачити у заяві Януковича чергове окозамилювання. Національна революція триває. І закінчиться вона повним усуненням режиму внутрішньої окупації і здобуттям української національної держави з системою всеохопного національного народовладдя", - говорится в заявлении радикалов.

"Ця заява не містить у собі чітких зобов'язань щодо відставки псевдо-президента, щодо розпуску Верховної Ради, котра своєю бездіяльністю призвела до ескалації конфлікту, щодо покарання керівників силових відомств та виконавців злочинних наказів, внаслідок яких було вбито близько сотні українських громадян (зокрема, термінового арешту В. Захарченка, командирів “Беркуту” та убивць-снайперів, а також відсторонення від обов'язків О. Якименка, В. Пшонки та П. Лєбєдєва з подальшим розслідуванням їхньої діяльності), щодо заборони діяльності Партії регіонів та КПУ, щодо гарантій безпеки усіх учасників революційних дій", - подчеркнули в "Правом секторе".

Вместе с тем, Ярош не уточнил, намерены ли его соратники вновь перейти к каким-то новым силовым действиям.

Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: