Вверх

Фракция Партии регионов во Львовском областном совете просит руководство Партии регионов пойти на решительные шаги по реформированию правительства ради гражданского спокойствия в стране. Об этом говорится в заявлении политсилы.

"Фракція Партії регіонів у Львівській обласній раді звертається до керівництва Партії регіонів із закликом піти на рішучі кроки щодо реформування Уряду держави задля громадянського спокою в країні. Саме непрофесіоналізм урядовців не тільки привів до зриву підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, але й підірвав громадянський спокій в Україні", - уверены в партии.

В заявлении отмечается, что правительство Украины не должно игнорировать требования избирателей, имеющих иную позицию. "На нашу думку, Прем’єр-міністр мав би звернутись до людей зі сцен обох майданів", - сообщают в партии.

"Ми переконані, що Президент України Віктор Федорович Янукович, керуючись державницькими інтересами, найближчим часом сформує професійний, рівновіддалений від олігархічних груп Уряд, з людей, що є професіоналами своєї справи, незаплямовані в корупційних скандалах, представляють всі регіони держави", - говорится в заявлении львовских регионалов. 

Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: