Пятница, 23 августа 2019, 09:191566541163 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Фракция Партии регионов во Львовском областном совете просит руководство Партии регионов пойти на решительные шаги по реформированию правительства ради гражданского спокойствия в стране. Об этом говорится в заявлении политсилы.

"Фракція Партії регіонів у Львівській обласній раді звертається до керівництва Партії регіонів із закликом піти на рішучі кроки щодо реформування Уряду держави задля громадянського спокою в країні. Саме непрофесіоналізм урядовців не тільки привів до зриву підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, але й підірвав громадянський спокій в Україні", - уверены в партии.

В заявлении отмечается, что правительство Украины не должно игнорировать требования избирателей, имеющих иную позицию. "На нашу думку, Прем’єр-міністр мав би звернутись до людей зі сцен обох майданів", - сообщают в партии.

"Ми переконані, що Президент України Віктор Федорович Янукович, керуючись державницькими інтересами, найближчим часом сформує професійний, рівновіддалений від олігархічних груп Уряд, з людей, що є професіоналами своєї справи, незаплямовані в корупційних скандалах, представляють всі регіони держави", - говорится в заявлении львовских регионалов. 

Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: