Суббота, 23 февраля 2019, 18:471550940443 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Пресс-служба Партии регионов распространила заявление, касающееся участия партии в парламентских выборах:

«Рішення Президії Політради Партії регіонів щодо подальшої участі партії у позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року

20 вересня 2007 року відбулося засідання Президії Політради Партії регіонів, на якому розглядалось питання: «Про подальшу участь Партії регіонів у позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року».

Під час засідання було відзначено, що в останні дні передвиборчої компанії до центральних керівних органів Партії регіонів надходить численна інформація про те, що з метою запобігти поразки політичні опоненти Партії регіонів на виборах завчасно готують провокації, у тому числі - відкритий саботаж роботи окружних виборчих комісій, спрямований на фальсифікацію результатів виборів 30 вересня 2007 року.

Найбільшу кількість таких повідомлень було отримано з Автономної Республіки Крим, Дніпропетровського, Запорізького, Миколаївського, Одеського та ряду інших регіонів, в яких позиція Партії регіонів традиційно підтримується виборцями.

Президія Політради вирішила: попередити Президента України Ющенка В. А. і політичних опонентів Партії регіонів, що у випадку продовження провокацій та посилення протизаконної підготовки до порушення волевиявлення народу України Партія регіонів прийме рішення про відмову в участі у позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року».

а-а

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: