Воскресенье, 22 мая 2022, 11:271653208049 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

П О С Т А Н О В А ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Про Регламент Верховної Ради України

Стаття 65. Зміни у складі коаліції

2. Депутатська фракція має право в будь-який час вийти зіскладу коаліції, попередивши про це письмовою заявою керівниківінших депутатських фракцій, які входять до коаліції, не менше ніжза десять днів до дати виходу. Протягом зазначеного строку такадепутатська фракція в будь-який час має право в письмовій формівідкликати свою заяву. Якщо депутатська фракція не відкликаласвоєї заяви, головуючий на першому після закінчення десятиденного строку пленарному засіданні оголошує про вихід депутатськоїфракції з коаліції.

Стаття 66. Припинення діяльності коаліції

1. Діяльність коаліції припиняється у разі:

1) припинення повноважень Верховної Ради відповідногоскликання;

2) зменшення чисельного складу коаліції до кількості народнихдепутатів, меншої ніж визначено Конституцією України( 254к/96-ВР );

3) прийняття коаліцією рішення про припинення своєїдіяльності.

2. Діяльність коаліції вважається припиненою у випадках,передбачених пунктами 2 і 3 частини першої цієї статті, з моменту офіційного оголошення про це головуючим на пленарному засіданні. Повідомлення про припинення діяльності коаліції публікується вгазеті "Голос України" не пізніше ніж через чотири дні післяофіційного оголошення про припинення її діяльності.

Как сообщал «Остров», спикер Верховной Рады Александр Мороз обещает путем выхода СПУ из парламентской коалиции отправить Кабинет министров в отставку.

а-а

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: