Пятница, 22 февраля 2019, 12:501550832641 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Постанова Верховної Ради України "Про політичну ситуацію в Україні, пов’язану з оголошенням Указу Президенту України від 2 квітня 2007 року "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України"

Незважаючи на досягнення позитивних змін в соціально-економічній сфері, ігноруючи суспільну думку і Конституцію України на догоду невеликій групі безвідповідальних політиків Указом від 2 квітня 2007 року прийняв рішення про дострокове припинення повноважень єдиного органу законодавчої влади в державі – Верховної Ради України.

Реалізація Указу, у разі набуття ним чинності, неминуче призведе до штучного створення реальної кризової ситуації в державі, дестабілізації економіки, громадянського протистояння з непередбачуваними наслідками, компрометації України в зовнішньополітичній сфері, втрати довіри до неї з боку зарубіжних партнерів та інших негативних наслідків.

Ураховуючи викладене та усвідомлюючи відповідальність перед українським народом, з метою забезпечення стабільності в державі, запобігання негативному розвитку подій, створення умов для подальших позитивних змін в економічній та політичній сфері, Верховна Рада України постановляє:

1. Відзначити, що Указ Президента України від 2 квітня 2007 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України» виданий з порушенням статей 3, 19 і 90 та пунктів 8 частини першої статі 106 Конституції України і створює вкрай небезпечний прецедент вольового вирішення надзвичайно важливого для держави і суспільства питання і не може бути виконаний.

У зв’язку з цим вважати неприпустимим вчинення будь-яких дій, спрямованих на підготовку і проведення дострокових виборів народних депутатів України.

2. Заборонити Кабінету Міністрів України виділення коштів на проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, виходячи з того, що згідно із статтями 92, 95 Конституції України асигнування на зазначені цілі повинні передбачатися шляхом внесення відповідних змін до Закону України «Про державний бюджет України» на 2007 рік.

3 Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України (підпис) О. Мороз

f-f

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: