Воскресенье, 29 марта 2020, 13:071585476445 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

“Оппозиционный блок “Не ТАК” подал официальную жалобу на министра внутренних дел Юрия Луценко, который, по мнению «нетаковцев», нарушил Закон Украины «Про вибори народних депутатів» и сознательно агитировал против их блока и «напрямую вредил политическим интересам всех кандидатов от блока».

Поводом для жалобы на министра послужили высказывания Ю.Луценко, допущенные им в ходе проведения 27 декабря интернет-конференции на "Украинской Правде".

В изложении пресс-службы СДПУ(о) ситуация выглядела следующим образом: «Відповідаючи на запитання «Чому ви критикуєте тільки список Партії Регіонів за наявність клієнтів МВС?», він сказав, що «і в інших блоках є керівник і члени озброєно-рекетирської групи, і що подібних цікавих прізвищ .... знайшов у «Опозиційному блоці НЕ ТАК!» 16 на півсотні».

При этом, говорит пресс-служба, распространенная информация не была подтверждена никакими доказательствами и была направлена на дискредитацию блока «Не ТАК»

Вместе с тем, в пресс-релизе СДПУ (о) вольно или невольно допущено искажение текста первоисточника. Прежде всего, отдельные фразы оказались поменяны местами, часть текста пропущена.

Ответ министра МВД в оригинале выглядит следующим образом:

Як посадова особа, я згідно із законом про вибори не маю права агітувати за чи проти будь-якого списку:). Про це мені вже нагадав кандидат у депутати від Партії регіонів Шелестов - холера його зна, хто це такий, але саме він підписав скаргу на ЦВК.

Тому хочу підкреслити, що я інформую виборця:) про наяність або відстуність зацікавленості нашого міністерства до осіб, які в незалежний від мене спосіб обрали той чи інший список.

Зокрема, інформую:), що в списку Партії регіонів я знайшов 24 цікавих прізвища з першої сотні. В Народному блоці Литвина - 16 на сотню, блоці "Не так!" - 16 на півсотні.

Але особливо мене порадував список Наталії Михайлівни Вітренко: серед її одновірців практично вся команда нашого гранд-клієнта Курочкіна в повному складі - і його охоронець, і екс-директор ринку "Озерка", і керівник, і члени озброєно-рекитирської групи "Нетріка" (в 2000 році в учасників цієї групи вилучено гранатомет "Муха", автомати, гранати і вибухівка пластид).

Також у цьому списку оголошений у міжнародний розшук Варцаба (екс-начальник Закарпатської міліції), дуже колоритні два колишніх керівника митниць - Калетник і Козак, і безліч інших цікавих для МВС особистостей.

а-я

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: