Понедельник, 20 сентября 2021, 03:191632097151 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Пресс-служба СНБОУ распространила заявление Перта Порошенко, в котором он объясняет причины своей отствки с поста секретаря СНБОУ

Заява Петра Порошенка.

П’ятого вересня поточного року під час прес-конференції в агентстві “Інтерфакс”, колишній Держсекретар звинуватив мене в корупційних діях. Наполягаю, що всі його звинувачення є безпідставними та абсурдними. Яскравим свідченням цього, є той факт, що за час, що минув після влаштованого екс-Держсекретарем дійства, він не спромігся довести жодного конкретного факту. Своїми діями він цинічно і грубо порочив мою честь і гідність, яку я виборюватиму як громадянин України в суді.

За моїм наполяганням Президент України звернувся до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України щодо перевірки інформації, яка була викладена під час зазначеної прес-конференції.

Я усвідомлюю, що моє перебування на посаді Секретаря Ради національної безпеки і оборони України може бути розцінено як можливість тиску на хід розслідування. У зв’язку з цим, а також для запобігання появи спекулятивних заяв щодо використання мною службового положення для впливу на впровадження прозорого та об’єктивного розслідування, я прийняв рішення і вчора подав Президенту України заяву про свою відставку з посади Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Збереження честі і гідності для мене залишається найголовнішою цінністю, вищою за будь-яку посаду.

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: