Суббота, 18 сентября 2021, 04:151631927706 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине

Общественная партия «Пора» распространила заявление, в котором выразила обеспокоенность наступление «оранжевой» контрреволюции.

«Остров» публикует текст заявления без изменений.

Заява ПОРИ: Пора очистити країну

Майже рік українці живуть в очікуванні змін на краще. Про потребу змін говорила і продовжує говорити влада. Але щоб втілити ці зміни, не вистачає професійності, терпіння, а головне – бажання поступитися інтересами окремих можновладців.

Ми стоїмо на порозі серйозної кризи, яку бачимо в непрофесійності, ігноруванні Конституції і законів, відсутності єдиної стратегії перетворень, зрощування бізнесу та влади.

В Україні починається помаранчева контрреволюція.

Однак, ще можна уникнути біди. Треба негайно викинути з місцевих адміністрацій, судів, оточення Президента корупціонерів, і покликати до влади фахівців нового покоління, тих, хто робив народну революцію. Ми повинні допомогти Президенту очистити владу від олігархів. Все ще є час для об‘єднання країни у спільній, далекоглядній програмі дій, - для того майбутнього, про яке ми мріяли на Майдані узимку 2004 року.

Громадянська партія «ПОРА» вимагає негайно прийняти до виконання розроблений партією «Антикризовий план дій». Він побудований на очікуваннях народу. ПОРА переконана, що цей план змінить не лише владу, а й все українське суспільство.

Ми закликаємо всіх до продовження боротьби. Якщо хочеш змін – не чекай милості від влади.

ПОРА разом очистити Україну. ПОРА перемагати!

a-a

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: