Понедельник, 20 января 2020, 06:301579494635 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Заместитель министра Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы Николай Герман служебного удостоверения не терял.

Об этом сегодня официально сообщила пресс-служба МЧС.

Приводим полностью официальное сообщение МЧС, текст которого сегодня получила редакция "ОстроВ":

"Заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Герман Микола Володимирович службового посвідчення не втрачав. Згідно наказу МНС, М.Герман має службове посвідчення заступника Міністра МНС для внутрішнього користування.

Крім того, за погодженням Кабінету Міністрів України М.Герман з 18 по 24 серпня очолював офіційну делегацію МНС, яка на запрошення Корпорації ZTE відбула з Києва до Пекіну. Метою відрядження був обмін досвідом у сфері забезпечення організації безпеки у місцях проведення масових заходів у рамках підготовки та проведення в Україні Євро-2012, ознайомлення з реалізованими та діючими рішеннями з питань безпеки в містах Пекін, Шанхай, Шень Жень, в системі КНР, ознайомлення з технічним та виробничим потенціалом Корпорації ZTE. Всі витрати, пов’язані з фінансуванням відрядження, відбувалися за рахунок приймаючої сторони – Корпорації ZTE".

Напомним, что сегодня Н. Герман в комментарии редакции "ОстроВ" также лично подтвердил, что служебного удостоверения он не терял.


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: