Четверг, 12 декабря 2019, 22:171576181872 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Президент Украины Виктор Ющенко вчера подписал Указ о некоторых вопросах усовершенствования государственного регулирования в сфере оценки земель. Об этом сообщает пресс-служба Президента, пишет "Proua.com".

Приводим полный текст Указа Президента:

"З метою вдосконалення державного регулювання у сфері оцінки земель постановляю:

1. Внести зміну до підпункту 4 пункту 4 Положення про Державний комітет України по земельних ресурсах, затвердженого Указом Президента України від 14 серпня 2000 року №970 (зі змінами, внесеними Указами від 19 серпня 2002 року №720 та від 17 лютого 2003 року №134), виклавши його в такій редакції:

"4) здійснює відповідно до закону державне регулювання у сфері оцінки земель, організовує та забезпечує проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель, надає витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, організовує професійну підготовку оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, веде Державний реєстр оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, які отримали кваліфікаційне свідоцтво, готує пропозиції щодо вдосконалення методики та порядку проведення робіт з грошової оцінки земель".

2. Кабінету Міністрів України:

розробити та подати у місячний строк для внесення як невідкладного законопроект про зміни до Закону України "Про оцінку земель" щодо врегулювання порядку встановлення ринкової вартості земельних ділянок; привести свої рішення у відповідність із цим Указом.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО".

в-л

«Остров»ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: