За контрабанду цигарок на 2 тис. грн. українець позбувся вантажівки "Вольво"



Українець позбувся вантажівки "Вольво" за спробу незаконно перевезти 386 пачок цигарок через українсько-польський кордон на Львівщині, — повідомили кореспондента „ОстроВ” у прес-службі Львівської митниці.

Прямуючи в Польщу у службову поїздку вантажним автомобілем "Вольво" громадянин України намагався незаконно перевезти через митний кордон України у Міжнародному пункті пропуску «Краковець – Корчова» 386 пачок цигарок.

Про цей товар під час усного опитування громадянин не заявив, у митній декларації не вказав і до митного контролю не пред’явив.

Приховані у конструктивних порожнинах цигарки виявила спільна оглядова група митників та прикордонників у боксі поглибленого огляду транспортного засобу.

За цим фактом, за ст. 352 Митного кодексу України, працівники Львівської митниці склали Протокол про порушення митних правил.

Цигарки «CLASSIC», «LM» та «Прима» загальною вартістю 2070 грн. вилучено.

Вилучено також автомобіль, який використано для приховування вантажу, вартістю майже 84 тис. грн.




Статьи

Страна
29.03.2024
10:18

В Крыму становится страшно: растет популярность страхования от БПЛА

...Эти выплаты никто не увидит, так как нет законодательной базы. Если они страхуют от террористического акта, то должно быть решение о возбуждении уголовного дела по соответствующей статье и так далее. Все остальное – красивые слова и обещания,...
Луганск
27.03.2024
17:45

"Бери и делай!" Как переселенцу начать зарабатывать в новой нише на новом месте

"Надо осознавать, что почти никто на новом месте не начинает действительно с абсолютного "нуля" - потому что у вас есть образование, опыт, личные ценности и тому подобное. Все это уже есть у человека, является неотъемлемой частью его бытия"
Страна
27.03.2024
12:46

Валютный вопрос, или Как олигархи споткнулись об Нацбанк

Дальнейшее снижение курса гривни окончательно добьет потребительский спрос, который в условиях полномасштабной войны и так уже давно "ниже плинтуса". Ну а "мертвый" потребительский спрос – это "мертвая" экономика.
Все статьи