Припинити незаконну забудову вимагають мешканці Івано-Франківська

Мешканці Івано-Франківська обурені незаконною забудовою на вулиці Короля Данила, - повідомляє "ТРК Вежа".

На вулиці Короля Данила перед п'ятиповерхівкою раптово викопали чотириметровий котлован. Мешканці будинку категорично проти можливого будівництва. Люди запевняють - дозволу на таке сусідство у них ніхто не запитував:

- Це будівництво не було узгоджене з жильцями нашого будинку. Воно не відповідає ніяким санітарним нормам взагалі. Якщо, не дай Бог, виникне в наому будинку пожежа, то пожежна машина не зможе сюди підїхати, бо тут майже все забудоване.

Дозвіл на будівництво у забудівника є, кажуть міські архітектори. Однак вони вважають, новобудова закладається з очевидними порушеннями. Згідно з проектом, на даному місці планувалося зведення одноповерхового магазину. Причому без підвального приміщення.

Пропонувалося також облаштувати зупинку громадського транспорту. Чиновники про факт порушення повідомили інспекцію з архбудконтролю. Саме ця установа має право зупинити будівельний процес. Міська влада, ймовірно, забере дозвіл на будівництво у недобросовісного підприємця. Цього не виключає головний архітектор міста Ігор Гаркот: "Міський голова налаштований дуже категорично. Він сказав, що якщо дійсно буде доведено відхилення від погодженої проектної документації, а це явно видно, міський голова готовий винеси це питання на засідання міськвиконкому. Про відміну будівництва цього закладу".

Мешканці цього будинку запевняють, вони не дозволять продовжувати будівництво. Під своїми вікнами люди не хочуть бачити навіть одноповерховий магазин. Натомість на цьому місці вони б хотіли звести капличку.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донецк Страна
15.12.2025
17:23

Местные говорят. Жители Краматорска-Славянска о «сдаче Донбасса», мове, вире и коррупции

Крайне негативно. Процент тех, кто реально ждет здесь Россию, он… - ничтожным я его не назову, но таких людей гораздо меньше в процентном соотношении, чем тех, кто хочет жить на украинском Донбассе. Даже если линия разграничения будет по Дружковке.
Донбасс
14.12.2025
17:14

Обещания, призывы к доносительству и "скромное обаяние" республик-альфонсов. СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе главным ньюсмейкером должен был бы стать главарь "ДНР" Денис Пушилин, который 9 декабря проводил прямую линию с "жителями республики". Он обещал, что ответит на самые острые вопросы, но что-то не сложилось. Те самые "острые...
Луганск
13.12.2025
12:41

Экология оккупированной Луганщины: медленное комплексное умирание

"Уже сейчас вода в колодцах рядом с закрытыми шахтами стала непригодной для питья, а вместо сельскохозяйственных полей через два-три года начнут образовываться солончаковые пустыни и болота"
Все статьи