Багатократна чемпіонка Олімпійських ігор Яна Клочкова відродить на Прикарпатті плавання

Вчора Яна Клочкова та Денис Силантьєв приїхали до Івано-Франківська відроджувати водні види спорту, - повідомляє кореспондент "ОстроВ".

В Івано-Франківську Яна Клочкова та Денис Силантьєв взяли участь в крулому столі на тему "Відродження Івано-Франківська як центру підготовки олімпійського резерву з водних видів спорту". Олімпійські чемпіони вважають, що в Україні надто мало людей вміють добре плавати, що призводить до численних нащасних випадків на воді. Випрвити ситуацію покликаний "Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання", президентом якого є Денис Силантьєв.
В Івано-Франківську за підтримки Фонду планують зробити плавання модним і масовим видом спорту. Крім того Фонд має посприяти у відновленні нині не діючого басейну "Олімп".
Довідка:
Яна Клочкова — 27 років, українська плавчиня, яка виграла 5 олімпійських медалей, серед яких 4 золоті.
Свої золоті медалі Яна виграла на Літніх Олімпійських іграх 2000 та 2004 років у комплексному плаванні на дистанціях 200 та 400 метрів; срібну медаль вона отримала на іграх 2000 року у плаванні вільним стилем на дистанції 800 метрів.
Денис Силантьєв 33 роки, заслужений майстер спорту, чемпіон світу і Європи з плавання, срібний призер Олімпіади в Сіднеї.
У березні 2009 року на спеціально скликаній прес-конференції Яна Клочкова та Денис Силантьєв оголосили про закінчення спортивної кар'єри.За сприяння "Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання" вже навчили плавати 500 дітей в Києві і 200 в Запоріжжі.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
22.01.2026
10:55

Кадровая ротация военного времени: что на самом деле означают последние назначения во власти

Это самое странное увольнение. Одни говорят, что это месть за Ермака, историю с Миндичем, другие — что это просьба Кирилла Буданова, потому что у них достаточно напряженные отношения (не конфликтные), еще кто-то — просто обновление ради обновления.
Мир
21.01.2026
10:40

«В признании суверенитета РФ над Донбассом нас удовлетворит только «де-юре». Российские СМИ об Украине

Принято военно-политическое решение, что теперь надо выбивать почву из-под ног режима Зеленского и добивать. Надо вводить дезорганизацию не только в систему военного управления, но и административно-хозяйственного и социально-бытового.
Донбасс
18.01.2026
22:32

Для улучшения патриотического воспитания Министерство обороны России направит в школы своих комиссаров? Обзор СМИ оккупированного Донбасса

Вместе с последними порциями новогодних оливье и селедки "под шубой" в СМИ оккупированного Донбасса закончился и оптимизм в отношении многочисленных пожеланий и обещаний московских и местных чиновников. Внезапно выяснилось, что почти за четыре года...
Все статьи