Баскетболісти “Говерли” вибороли третю перемогу в Суперлізі поспіль

"Говерла" здобуває третю поспіль перемогу, обігравши на власному майданчику "Кривбасбаскет" з рахунком 83:64, - повідомляє кореспондент “ОстроВ”.

Рахунок у матчі відкрив Ігор Зайцев, який «гаком» перекинув Еріка Колмена, – повідомляє прес-служба івано-франківського клубу. Втім, «Говерла» досить швидко відігралася завдяки двом проривам під кошик Дерріка Зіммермана. Згодом і вся команда долучилася до бомбардування кошика суперників, організувавши ривок 11:0. На це гості відповіли «трюльником» Анненкова та середнім Зайцева. Однак кінцівка стартового періоду була за господарями, а точніше – Джеремі Шаппелом, який здобув 6 очок поспіль, встановивши після першої чверті рахунок 21:9.

Такий рахунок, звісно ж, не влаштовував підопічних Володимира Чурсіна, й вони кинулися відіграватися, зробивши ставку на свого центрового Ігоря Зайцева. Моментами криворіжцям і справді вдавалася хороша гра. Проте «Говерла» діяла виважено й активно. В середині періоду розрив у рахунку складав уже 10 очок (34:24). Але гості не збиралися здаватися. Зайцев і Кондратовець скоротили відставання своєї команди до п’яти пунктів. Останнє ж слово у другій 10-хвилинці було за господарями. Ігор Кривич влучив у проході та встановив рахунок першої половини – 36:29.

Третя 10-хвилинка стала найрезультивнішою для обох команд у цьому матчі. Але найбільше постаралися, як і протягом попередніх 20-ти хвилин, господарі. «Говерляни» здобули 25 очок, а найбільше балів своїй команді принесли Свонсон (10 очок), Шаппел і Колмен (по 6 очок). Відтак черговий ривок «ведмедів», цього разу 12:2, зробив наприкінці періоду рахунок 61:48.

На цьому інтрига в матчі вмерла остаточно, тож четверта чверть перетворилася на звичайну формальність. Відчувалося, що гості, перемігши два дні тому у Львові, підсіли і фізично, і морально. Натомість «Говерла» у кращих своїх традиціях, довела матч до впевненої й ефектної перемоги з рахунком 83:64.