Понад 1 млн. грн. на 3 авто витратив екс-директор «Львіввугілля» попри борг підприємства

Колишній генеральний директор ДП «Львіввугілля», зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, порушуючи дотримання вимог податкового законодавства та при наявній заборгованості підприємства,  придбав три легкові автомобілі вартістю 1,2 млн грн.

Як повідомили «ОстроВ» в Генеральній прокуратурі України, авта було придбано в той час, коли на підприємстві була заборгованість зі сплати податків та платежів до бюджету на понад 218 млн грн.

Під час проведення перевірки встановлено, що екс-генеральний директор ДП «Львіввугілля» умисно, достовірно знаючи про те, що всі активи і майнові права підприємства з 22.07.2003 року перебувають у податковій заставі, у зв’язку із існуванням заборгованості за податковими зобов’язаннями на суму понад 218 млн грн, уклав два договори з ТзОВ «Порше Лізинг Україна» від 14.09.2009 року про придбання на умовах фінансового лізингу двох автомобілів Volkswagen Passat 2.0 I TDI, 2009 року випуску, на загальну суму близько 666 тис. грн, та договір з ТзОВ «Порше Лізинг Україна» від 05.11.2009 року про придбання на зазначених умовах автомобіля Volkswagen Touareg 3.0 I V6 TDI, 2009 року випуску, вартістю понад 614 тис. грн, всього на суму більше 1млн 280 тис. грн.

У подальшому, внаслідок його неправомірних дій підприємством ДП «Львіввугілля», на виконання умов зазначених договорів, сплачено за вказані автомобілі більше 760 тис. грн, чим заподіяно шкоду охоронюваним законом державним інтересам, яка у 250 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, що є тяжкими наслідками.

На цей час прокуратурою Львівської області вирішується питання в порядку ст. 97 КПК України. Про прийняте рішення буде поінформовано додатково.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
05.12.2025
12:19

Как 1000 и 6500 грн должны помочь украинцам пережить зиму, и что это означает для ВПО

Государство запустило очередной пакет помощи к зимнему периоду – программу "Зимовая поддержка". Это две денежные выплаты: единовременная помощь 1000 грн для всех граждан Украины, и 6500 грн для отдельных уязвимых категорий...
Страна Донбасс
04.12.2025
11:41

«Военные сделают то, что им прикажут» - офицер-дончанин о «выводе войск с Донбасса» и проблемах ВСУ

Если, не дай Бог, так случится, то это будет максимальной глупостью, которая могла бы быть. Я не верю, что такое может случиться. Вывести оттуда военных – это добровольно отказаться от  своей территории.
Страна Мир
03.12.2025
10:00

Быть украинцем в РФ… Заинтересовано ли наше государство в поддержке этнических украинцев в стране-агрессоре?

Она просит, чтобы Украина включила его в соответствующие списки. По крайней мере, это даст ему надежду, а российские тюремщики будут знать, что он в поле зрения официальных органов Украины и международных структур.
Все статьи