Понад 2 кг. марихуани та 160 пігулок екстезі вилучили у наркодилера на Прикарпатті

На Івано-Франківщині правоохоронці затримали 28-річного  наркодилера з рекордною кількістю наркотичних засобів цього року. У збувальника вилучили понад 2 кг. марихуани та 161 пігулку екстезі, орієнтовною вартістю  майже у  125 тис. грн., - повідомляє кореспондент «ОстроВ».

Як розповіли в обласному управлінні міліції, підозрюваного затримали, коли він на власному автомобілі їхав до обласного центру.

За словами начальника Тисменицького райвідділу міліції Олександра Крутого, під час огляду салону іномарки оперативники виявили заховану коробку з наркозіллям – вилучено 1,600 кг. марихуани. Надалі в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання фігуранта правоохоронці вилучили ще 600 грамів марихуани і 161 пігулку психотропного засобу «екстезі». За попередніми підрахунками, загальна вартість вилучених з незаконного обігу наркотиків сягає майже 123 тисяч гривень. Крім того, до матеріалів кримінальної справи як доказ протиправної діяльності мешканця Тисменицького району долучені грошові кошти, здобуті ним за збут наркотиків (10 тисяч гривень і 150 євро), заарештовано автомобіль, яким чоловік розвозив клієнтам наркотичні засоби.

Затриманий притягується до кримінальної відповідальності за збут наркотиків у великих розмірах, а також влаштування наркопритону.

У Тисменицькому районному суді вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу затриманого мешканця одного з сіл району.

Відповідно до санкції ч.2. ст.307 Кримінального кодексу України перед затриманим постала перспектива тюремного ув’язнення на строк від 5 до 10 років з конфіскацією належного йому майна.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
01.07.2025
17:00

«Население «Большого Донбасса» сократилось в три раза». Российские СМИ об Украине

...Я уверена, что украинский народ в большинстве своем все правильно понимает. Это всегда был братский народ. Они проснутся, они очнутся. Они очнутся и дадут адекватную оценку всему, что происходило и происходит.
Мир
30.06.2025
22:45

"Наконец-то президент США, кажется, избавился от наивной иллюзии". Медиа об "украинских" заявлениях и действиях администрации Трампа

На саммите не обсуждалась насущная необходимость в продолжении военной поддержки Украины. Также впервые со времени российского вторжения более трех лет назад в итоговом коммюнике не была осуждена агрессия...
Мир
30.06.2025
14:00

"Заканчивается эпоха в истории Донбасса, которую мы больше никогда не увидим". Польские медиа об Украине и украинцах

Почти 84 процента опрошенных украинцев в Познани никогда не сталкивались с дискриминацией, почти 80 процентов – никогда не чувствовали, что местные жители относятся к ним с опаской. К украинцам в Польше относятся лучше, чем к беженцам из других стран
Все статьи