Чемпіонат суперліги: прикарпатська "Говерла" перемогла "Дніпро" - 74:57

На Прикарпатті пройшов четвертий тур чемпіонату суперліги, у якому змагалися баскетбольні команди «Говерла» та «Дніпро», - повідомили «ОстроВ» в прес-службі БК «Говерла».

Загалом, в обох складах помітно виділялися лідери – Джереммі Шапелл та Стівен Бурт

Перша чверть матчу завершився на корить гостей з рахунком 15:16.

Друга 10-хвилинка розпочалася з «трійки» новачка «Дніпра» Денхема Брауна, який увійшов у гру. Потім  гра на деякий час перемістилася під кошик, де влучними кидками обмінялися ще один дебютант гостей Ендрю Аделіке та «говерлянин» Ерік Колмен. Загалом, друга чверть пройшла у впертій боротьбі гравців.  За чотири хвилини до кінця періоду гравець «Дніпра» Браун приніс своїй команді п’ять очок і відправив господарів на хвилинну перерву.
Кінцівку чверті гру н «на себе» взяла «Говерла», яка видала ривок 8:2. Зокрема, «говерлянин» Павло Ульянко забив два з фолом, та дальній постріл реалізував Шапелл (38:33). «Дніпро» відповів влучним кидком Бурта. На перерву команди пішли з рахунком 40:35.

Вдало проведена тертя 10-хвилинки з рахунком 23:13, дозволила господарям надалі спокійно довести матч до перемоги. У складі прикарпатського клубу варто виокремити Джеремі Шапелла, який приніс команді 25 очок.
Нагадаємо, БК «Говерла» здобула четверту перемогу поспіль і продовжує очолювати турнірну таблицю. Свій наступний поєдинок підопічні Євгена Мурзіна проведуть також на домашньому паркеті, сьогодні,  11 жовтня, приймаючи дніпродзержинський «Дніпро-Азот.