Голова Світового банку в Україні, Молдові та Білорусії Мартін Райзер відвідає Львів



Голова Світового банку в Україні, Молдові та Білорусії Мартін Райзер відвідає Львів у жовтні під час третього Екуменічного соціального тижня, — повідомили кореспондента „ОстроВ” у прес-службі Львівської міськради. 

Екуменічний соціальний тиждень відбуватиметься з 4 по 10 жовтня під гаслом «Довіра. Відповідальність. Філантропія». 

Серед відомих гостей заходу крім Мартіна Райзера також голова Наглядової Ради фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко,  доктор філософії, директор Неприбуткових адміністративних програм університету Нотр Дам Марк Харді, посол Франції в Україні Жак Фор, а також посол Канади в Україні Даніель Карон. 

У рамках Екуменічного соціального тижня відбудеться академічна конференція, на якій акцент робитиметься на діяльності філантропічних організацій в Україні та розвитку філантропії у світі.

Також заплановано круглі столи, на яких буде представлено досвід співпраці між церквою та владою, бізнесом та соціальними організаціями, майстер-класи для громадських організацій, представників церков, альтернативні шляхи вирішення конфліктів, партнерство в соціальних ініціативах.

Організатори Екуменічного соціального тижня — Інститут екуменічних студій, Український католицький університет, Львівська міська рада, Львівська обласна рада та адміністрація, Національний університет «Львівська Політехніка».




Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
25.12.2025
12:37

Жилищные ваучеры на 2 миллиона гривен: новая программа для ВПЛ, но не для всех

Вопрос постоянного жилья — это не только о комфорте. Для многих семей это о возможности "закрепиться" в общине, устроить детей в школы и детские сады, планировать работу, лечение, уход за пожилыми родителями.
Мир
24.12.2025
12:00

«Результаты выборов сделают Зеленского более сговорчивым». Российские СМИ об Украине

"Есть общепринятые принципы организации избирательного процесса. И миллионы граждан нельзя лишать права голоса, даже если они и живут где-то за рубежом".
Донбасс Страна
22.12.2025
23:59

Война и люди. Что определяет будущее украинского Донбасса

От войны зависит, сколько граждан Украины выедут из региона и будет ли им куда возвращаться. От людей - захотят ли они жить в стране, где их убивает РФ и стигматизируют свои же «национально свидомые» соотечественники…
Все статьи