Проти соціальної українофобії пікетували тернопільські "свободівці"

Тернопільська міська організація ВО "Свобода" та Комітет захисту України провели пікетування облдержадміністрації проти соціальної українофобії. Понад три сотні пікетувальників вимагали зупинити розграбування України, підвищення цін на газ та житлово-комунальні послуги, збільшення пенсійного віку для жінок, знищення малого і середнього бізнесу. Про це «ОстроВ» повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода".

Також учасники акції виступили проти антиконституційних та антиукраїнських дій Президента Януковича та уряду Азарова-Тігіпка.

"Режим Януковича кожного дня доводить нам свою антиукраїнську сутність і ми брати та сестри українці повинні захищати свої інтереси та боротися проти новітньої окупації. Ми не є натовп, те що сьогодні хочуть нам довести можновладці. Кожного дня нас зомбують з телевізійних екранів та намагаються переконати, що українці – це нація безхребетна. Нас намагаються перетворити у безлику масу.

Ми – українці - націотворча держава. Не дозволимо нікому знищувати нашу державність, ми маємо достатньо честі та гідності та щодня піднімаємось на боротьбу проти окупаційного режиму. ВО "Свобода" послідовно виступає проти антиконституційних та антиукраїнських дій Президента Януковича та уряду Азарова-Тігіпка.

Ганебними, незаконними, спрямованими на зубожіння та знищення українців як нації є: підняття ціни на газ на 50%, підвищення житлово-комунальних послуг, підвищення пенсійного віку для жінок, новий податковий кодекс, який спрямований на знищення малого та середнього бізнесу в державі, антиукраїнська гуманітарна політика міністра освіти Табачника (переписування підручників з історії, приближення російської мови до державної), згортання свободи слова та демократії у державі, утиск прав пересічних громадян", - зазначив голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Михайло Головко.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донецк
17.12.2025
22:10

Жизнь после шахты: как горняки Донбасса ищут себя после потери рудников

«Я едва сводил концы с концами. Почти все деньги уходили на аренду и продукты. Поэтому начались недоразумения с женой. К сожалению, наша семья не выдержала таких испытаний. Мы расстались..."
Мир
17.12.2025
12:03

«Прямо сейчас нужно бросить все силы, чтобы давить врага». Российские СМИ об Украине

«Мы уже наблюдали, как администрация Дональда Трампа, сохраняя общую линию на желание прекратить украинский конфликт, меняла переговорную позицию на противоположную. Киев рассчитывает, что попытка американской администрации надавить на украинскую...
Донецк Страна
15.12.2025
17:23

Местные говорят. Жители Краматорска-Славянска о «сдаче Донбасса», мове, вире и коррупции

Крайне негативно. Процент тех, кто реально ждет здесь Россию, он… - ничтожным я его не назову, но таких людей гораздо меньше в процентном соотношении, чем тех, кто хочет жить на украинском Донбассе. Даже если линия разграничения будет по Дружковке.
Все статьи