Львівські регіонали відмежувались від затриманого за хабар заступника Мінприроди Преснера



Львівська обласна організація Партії регіонів заявила, що не має відношення до підозрюваного у вимаганні хабара заступника міністра  охорони навколишнього природного середовища України Богдана Преснера, — повідомили кореспондента „ОстроВ” у прес-службі ЛОО ПР.

У прес-службі повідомили, що Богдан Преснер ще у 2008 році подав заяву на вихід з Партії регіонів, демонстративно здавши свій партійний квиток.  

Розповсюджена прес-службою Мінприроди інформація про активну участь  Богдана Преснера у виборчій кампанії Президента України на боці Партії регіонів на Львівщині не відповідає дійсності. „Виборчий штаб В.Ф. Януковича у Львові в період виборчої кампанії цей пан оминав стороною”, — заявляють львівські регіонали.

„Обласна партійна організація немає жодного відношення до призначення Б. Преснера на посаду заступника міністра. Думку обласної партійної організації з приводу  даного призначення ніхто не запитував”, — зазначено у заяві.   

Нагадаємо, що заступника міністра  охорони навколишнього природного середовища України Богдана Преснера затримали за підозрою в отриманні хабара.

Після цього прес-служба міністерства розповсюдила інформацію про активну партійну діяльність Богдана Преснера в Партії регіонів на Львівщині. 




Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
16.04.2026
12:00

«Зеленскому в Венгрии сменяли шило на мыло». Российские СМИ об Украине

"Тиса" выступает против членства Украины в ЕС и поставок оружия ВСУ, а ее лидер и будущий премьер Венгрии Петер Мадьяр критикует Киев за дискриминацию венгерского меньшинства в Закарпатье так же жестко, как Орбан.
Луганск
15.04.2026
10:00

«Чем мы сегодняшние отличаемся от вас». Луганский дневник

Иллюзия, с которой очень сладко жить. Что придет Украина, что все решится, легко и быстро – долги будут списаны, наследники признаны, сделки разрешены, а прежние аннулированы, и дальше по списку желаний… Многие верят в это, как с одной, так и с...
Луганск
13.04.2026
16:00

"За словом "релоцированный" ничего не стоит": как (не)принятые политические решения влияют на громады без территорий

...О каком-либо местном самоуправлении в Луганской области мы уже не говорим. У нас нет ни одного совета, местное самоуправление в Луганской области приостановлено. И еще важно то, что сейчас в Украине нет ни одной военно-гражданской администрации.
Все статьи