64 суб’єкти господарювання Тернопілля заявили бюджетне відшкодування ПДВ майже на 47 млн. грн.



64 суб’єкти господарської діяльності, станом на 1 травня 2010 року, заявили бюджетне відшкодування ПДВ на суму 46,9 млн. гривень, в тому числі 41,6 млн. гривень на розрахунковий рахунок. Про це кореспондента «ОстроВ» повідомив начальник відділу контролю за відшкодуванням ПДВ ДПА в Тернопільській області Сергій Мудрий.

За  наслідками проведених перевірок у  січні-квітні цього року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ у 43 випадках на суму 7,8 млн. гривень.

При проведенні перевірок з питань відшкодування ПДВ проводиться постійний моніторинг суб’єктів господарювання, які здійснюють експорт металобрухту, сиро-молочної та м’ясної продукції.

За результатами проведених перевірок встановлено, що бюджетне відшкодування податку на додану вартість здебільшого виникає за рахунок проведення платниками податку операцій, які у відповідності до Закону України «Про податок на додану вартість» оподатковуються за нульовою ставкою (проведення реалізації за межі митної території України (експорт) та надання транспортних послуг за межами митної території України).

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
12.03.2026
12:00

Принудительная эвакуация: что предусматривает новый закон и почему его критикуют правозащитники

Речь идет не только о случаях отказа от эвакуации. Норма может применяться и в других ситуациях. Например, если родители не ходят с ребенком в укрытие или оставляют его одного дома.
Мир
11.03.2026
13:34

«Россия - единственная страна, обладающая реальным опытом отражения таких атак». Российские СМИ об Украине

"У Киева этого опыта нет, но есть специфическая база знаний, которую он превратил в предмет торга. Украина активно распространяет практики применения технологий, не гнушаясь связями с наркокартелями и сомнительными посредниками".
Донбасс
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе в фокусе внимания СМИ оккупированного Донбасса был старт незаконных в Донецкой и Луганской областях Украины выборов в Государственную думу страны-агрессора и, конечно же, всенародное празднование 8 марта. Публикации на эти темы...
Все статьи