Пятница, 21 февраля 2020, 08:321582266725 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Сотрудники полиции сегодня обнаружили в Горняке в одном из притонов маленькую девочку. Об этом сообщил глава ГУ Нацполиции Донецкой области Вячеслав Аброськин на странице в Фейсбуке.

"Сьогодні в ході пошукових заходів з метою встановлення місцезнаходження зниклої безвісти шестирічної Аліни Васютиної співробітники поліції отримали інформацію про те, що в Гірнику в одному з притонів з'явилася маленька дівчинка зі світлим волоссям. З'явилася надія, що Аліну знайдемо живою. В ході перевірки інформацію в цьому кублі ми знайшли не Аліну, а іншу маленьку дівчинку. На вигляд їй 2-3 роки, дитина перебувала в нелюдських умовах одна. Тільки через деякий час знайшли її горе-маму, яку важко назвати матір'ю. Щось жіночої статі, 23 роки, в стані вкрай сильнішого алкогольного сп'яніння. З її слів, кілька днів тому з дитиною приїхала з Донецька до знайомих", - написал он.

О данном инциденте сотрудники полиции проинформировали соцслужбы и передали им ребенка. 

Также В.Аброськин отметил, что поиски пропавшей шестилетней Алины, которая 19 июня ушла из дома в магазин в Горняке и не вернулась, продолжаются.
ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: