Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Один из активистов донецкого Евромайдана Станислав Федорчук написал заявление на имя прокурора Донецкой области Олега Сюсяйло, где обвинил секретаря Донецкого городского совета Сергея Богачева в нарушении тайны его личной переписки. Текст заявления Федорчук разместил на своей странице в Фейсбуке.

"03 лютого 2014 р. мені випадково стало відомо, що секретар Донецької міської ради Богачов Сергій розмістив на своєму акаунті у соціальній мережі Facebook текст мого листа на адресу посольств США та представництва ЄС, який на момент його публікації паном Богачовим існував лише у вигляді проекту і мною публічно не оприлюднювався та не розміщувався на відкритих ресурсах, а обговорювався зі знайомими виключно в приватному режимі", - отмечается в тексте заявления.

По словам Федорчука, он лично этот текст Богачеву не передавал, с ним его не обсуждал и не понимает, каким образом конфиденциальный документ оказался у секретаря Донгорсовета.

"Отже я маю всі підстави для того, щоб припускати, що дана службова особа - секретар Донецької міської ради Сергій Богачов особисто або за участю третіх осіб та, ймовірно, з використанням спеціальних засобів, призначених для негласного зняття інформації, отримав несанкціонований доступ до мого приватного листування та оприлюднив його зміст, що є порушенням мого конституційного права на таємницю листування та іншої кореспонденції, яка передається засобами зв’язку або через комп’ютер", - уверен Федорчук.

В связи с этим Федорчук потребовал от прокуратуры завести на Сергея Богачева уголовное дело по статье 163 Уголовного кодекса (Нарушение тайны переписки).

Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: